מור שחורי-סטאל,פסיכולוגית קלינית בתל אביב ורעננה
אודותיי

שמי מור שחורי-סטאל ואני פסיכולוגית קלינית מומחית* לטיפול פסיכולוגי ולאבחון פסיכו דיאגנוסטי. בוגרת תואר שלישי בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת חיפה, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת חיפה ותואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת מאוניברסיטת חיפה.

מרצה לפסיכותרפיה בתוכנית לתואר שני בטיפול באומנות במכללת בית ברל. יועצת מקצועית של המיזם החברתי "בין לבין" שמטרתו לקדם מערכת תמיכה לילדים להורים גרושים ולמשפחותיהם.

חוקרת ומרצה בתחומים של גירושין במשפחה, תיאוריות פסיכואנליטיות ואובדן ושכול. חברה עמיתה במרכז הבינלאומי לחקר אובדן, שכול וחוסן נפשי.

שותפה לכתיבת הספרים "טנטולוגיה, מדעי האובדן, השכול והאבל" (2013) בהוצאת פרדס ו"למשש את הפיל: נקודות עיוורות של מטפלים בגישה הפסיכואנליטית" (2019) בהוצאת כרמל.

ניסיון מקצועי

בעשרים השנים האחרונות רכשתי מומחיות וניסיון רב בטיפול נפשי פרטני במבוגרים, מתבגרים, קשישים וילדים, בהדרכת הורים ובאבחון פסיכולוגי. כמו כן, בעלת ניסיון בטיפול קבוצתי, בהנחיית קבוצות ובהדרכת סטודנטים על טיפול.

ניסיון בטיפול: ניסיוני כולל טיפול במטופלים רבים, אשר פנו לטיפול בשל מגוון רחב של בעיות וקשיים, בשתי קליניקות פרטיות ובמסגרות ציבוריות שונות. טיפול במבוגרים בשירותי הייעוץ לסטודנט של אוניברסיטת תל-אביב וטיפול בניצולי שואה ובני הדור השני ב"עמך" בחיפה. טיפול במטופלים המאושפזים בבית חולים פסיכיאטרי במרכז לבריאות הנפש שער מנשה. טיפול בילדים ובהוריהם בטיפול פרטני או משותף תוך ליווי של הדרכת הורים, בתחנה להתפתחות הילד בחיפה. מתן ליווי מקצועי לחונכי, רכזי ומנהלי פר"ח כפסיכולוגית יועצת של פר"ח.

ניסיון בהדרכה: רכשתי ניסיון רב בהדרכה של מטפלים וסטודנטים למקצועות טיפוליים. בהדרכה קבוצתית של סטודנטים לפסיכולוגיה לתואר ראשון מאוניברסיטת חיפה על מפגשים טיפוליים. כמו כן, בהדרכה קבוצתית ופרטנית על עבודתם הטיפולית של סטודנטים הלומדים בתוכנית לטיפול באומנויות במדרשה לאומנות בית ברל.

ניסיון באבחון: בעלת ניסיון באבחון פסיכו דיאגנוסטי במבוגרים ובילדים במכון פרטי ובאוניברסיטת תל אביב. עורכת אבחון פסיכולוגי לקראת בדיקה גנטית של מחלת הנטינגטון.

ייעוץ פסיכולוגי בטלויזיה: יועצת פסיכולוגית לתוכנית "אימא מחליפה" של קשת, עונה מס' 4, ששודרה בערוץ 2.

ראיונות בתקשורת:

אתם מוזמנים לקרוא עוד על גישתי הטיפולית.

* מס. רישיון פסיכולוג: 7653
   מס. רישיון מומחה: 27733

2009 © Mor Shechory-Stahl
מור שחורי-סטאל, פסיכולוגית קלינית, רעננה ותל אביב. נייד: 054-5201895 אימייל: mor.shechory@psychologit.com